Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 VISUAL CONCERT 04.02.2022 - 3MK Arena Ostrów
Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

VISUAL CONCERT 04.02.2022

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ
Z PROJEKCJĄ NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC ŚWIATA |04.02.2022|

Przypominamy, że koncert „Visual Concert” odbędzie się w terminie 4.02.2022 o godz. 19:00 w ARENA OSTRÓW w Ostrowie Wielkopolskim.

Otwarcie bram – 17:30

Start koncertu – 19:00

Czas trwania koncertu – 1 godz. 45 min.

Dostępny jest płatny parking na terenie ARENA OSTRÓW. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.

Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników koncertu.

W trosce o komfort osób przebywających w sali oraz artystów, osoby spóźnione będą wpuszczane w przerwie między utworami na wskazane przez ochronę miejsca.

Informacje COVID-19:

  • Przy wejściu na koncert okazywane będą certyfikaty szczepienia, zaświadczenie o wyzdrowieniu lub wynik testu. Prosimy o przygotowanie dokumentów. Osoby, które ich nie okażą lub nie posiadają, zostaną wliczone do limitu osób niezaszczepionych.
  • W trakcie przebywania w obiekcie oraz podczas całego koncertu będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa.

Na miejscu prosimy o trzymanie się wytycznych organizatora i obsługi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: sprzedaz@visualproduction.pl

Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia, Visual Concert wraca na dużą scenę, by zrealizować najbardziej fenomenalny koncert z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami specjalnymi.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Występują

Krzysztof Iwaneczko

Beata Bielska

Beata Bielska

Adam Domurat - dyrygent CoOperate Orchestra

Adam Domurat
dyrygent

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

BILETY: 170 ZŁ (VIP) / 145 zł (GOLD) / 120 zł (SILVER) / 95 zł (BRONZE) / 70 zł (GREEN)

BILETY
https://visualproduction.pl/kup-bilet/bilety-visual-concert-4-02-2022-arena-ostrow/

https://www.ebilet.pl/klasyka/muzyka-filmowa/visual-concert/?city=Wielkopolski