Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Visual Concert - 3MK Arena Ostrów
Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Visual Concert

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Zapraszamy na premierę kolejnej edycji Visual Concert, która odbędzie się jesienią 2022 roku. Nowa odsłona kultowego koncertu muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.

Blisko 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Batman, Braveheart, Avatar, Władca Pierścieni, James Bond, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Atlas Chmur, Król Lew, Księżniczka Mononoke czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.

Czas trwania koncertu: 1h 45m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.

Bilety dostępne na https://visualproduction.pl/visual-concert-koncert-muzyki-filmowej-i-epickiej-21-01-2023-arena-ostrow/

CoOperate Orchestra

Chór Akademicki UAM

Adam Domurat - dyrygent CoOperate Orchestra

Adam Domurat
dyrygent

Koncert uświetnią soliści:
Kasia Moś

Kasia Moś

Beata Bielska

Beata Bielska

Krzysztof Iwaneczko

Tak było 4 lutego w Arenie Ostrów podczas VISUAL CONCERT https://arenaostrow.pl/past-event/2022/visual-concert/

Informacje organizacyjne

Otwarcie bram: 16:30

Start wydarzenia: 18:00

Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników koncertu.

Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.

Dostępne będą płatne szatnie (koszt 3 zł/szt.)

Sala dostosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W razie problemów zachęcamy do zwrócenia się do obsługi wydarzenia.

W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i artykułów tytoniowych. Palenie papierosów będzie możliwe w specjalnie wydzielonych i oznakowanych strefach.

Obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia i picia z wyjątkiem napojów bezalkoholowych w plastikowym opakowaniu do 0,5 l. do Areny Ostrów. W obiekcie działają punkty gastronomiczne, aczkolwiek nie można wnosić napojów alkoholowych, posiłków i przekąsek do sali koncertowej. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Dostępny jest płatny parking na terenie Areny Ostrów. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji:

https://arenaostrow.pl/wizyta/parking/

Do zobaczenia 🙂