Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

POLSKA NOC KABARETOWA

Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022 – uratujemy Twoje miasto😉


Data: 06.03.2022
Otwarcie bram: 16:00
Start 17:00
Miejsce: Arena Ostrów
ul. Andrzeja Kowalczyka 1
Ostrów Wielkopolski
BILETY
https://kabaretowebilety.pl/ostrow…/wydarzenie/2126

Bilety dostępne u oficjalnego dystrybutora: www.kabaretowebilety.pl
______________________
Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy… Twoje miasto! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Wystąpią Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2.

Zobacz swoje miasto oczami kabaretów.
______________________
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Impreza trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
• Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
• Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
• Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.

Dostępny jest płatny parking na terenie ARENA OSTRÓW. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona.

https://arenaostrow.pl/wizyta/parking/