Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

PIOTR RUBIK

 
🔴Informacje organizacyjne🔴
 
👉Otwarcie bram: 18:00
👉Start koncertu: 19:00
 
🔹Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników spektaklu.
 
🎫 Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.
 
🚗Dostępny jest płatny parking na terenie 3mk Areny Ostrów. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 2 zł. Liczba miejsc ograniczona.
 
🅿️Pobierz aplikację 𝗔𝗣𝗖𝗢𝗔 𝗙𝗟𝗢𝗪 a unikniesz czekania w kolejce do parkometru❗
 
Więcej informacji parkingowych tutaj:

 

 

Koncert Piotra Rubika „Niech mówią, że to nie jest miłość” – najpiękniejsze piosenki o miłości – to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie!

Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz znakomitymi solistami – Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem tym razem zagrają i zaśpiewają dla Państwa najpiękniejsze piosenki o miłości. To wyjątkowe muzyczne wydarzenia, którego nie można przegapić. Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe dzieła Piotra Rubika jak „Niech mówią że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „Nie wstydź się mówić, że kochasz” i wiele, wiele innych wspaniałych piosenek. Wszystko pod batutą Piotra Rubika z udziałem Dolnośląskiej Orkiestry Symfonicznej Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławskim Chórem Akademickim pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitymi solistami – Martą Moszczyńską, Marcinem Januszkiewiczem, Agnieszką Przekupień i Michałem Gaszem.

Bilety wyprzedane!

 

Data wydarzenia:
2024-03-15