Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

OSTRÓW DLA UKRAINY, koncert charytatywny

Maciej Balcar, Big Cyc, Czarno-Czarni, Dagadana, Pectus – to oni 7 marca zagrają charytatywnie w Ostrowie Wielkopolskim!

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Wielki koncert w Arenie Ostrów pozwoli nie tylko zebrać dodatkowe środki na dalszą pomoc dla mieszkańców Ukrainy, ale też zjednoczyć wszystkich ludzi dobrej woli.

Bilety na koncert do kupienia na stronie: www.biletserwis.pl.

Ostrów Wielkopolski pokazał już, że ma ogromne serce. Pomoc dla Ukrainy płynie z całego miasta i okolic – mieszkańcy tłumnie angażują się w zbiórki zapełniając po brzegi Dom Polsko – Ukraiński, organizują noclegi i transporty dla potrzebujących. Koncert w Arenie Ostrów to kolejna inicjatywa mająca na celu pomoc naszym wschodnim sąsiadom.

Podczas charytatywnego koncertu “Ostrów dla Ukrainy” wystąpią artyści związani z miastem: Maciej Balcar, Big Cyc oraz Czarno-Czarni, Pectus. Gościem specjalnym będzie ukraińsko-polski zespół Dagadana.

Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na koncert na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać.

Organizatorami koncertu są agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów.
Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość przekazana będzie na pomoc Ukrainie.

„Ostrów Wielkopolski jest pełen dobrych ludzi, którzy chcą pomagać naszym przyjaciołom zza wschodniej granicy. Ostatnie dni, ogromna zbiórka darów i całe mnóstwo ofert pomocy dla rodzin z Ukrainy pokazały to doskonale. Jestem jednak przekonana, że koncert “Ostrów dla Ukrainy” pokaże to jeszcze lepiej. Każdy bilet na to wydarzenie to konkretna i wymierna pomoc dla naszych sąsiadów” – Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

„Dzięki dużej skali przedsięwzięcia, możemy zrobić to w znaczący sposób. Precyzyjny cel zostanie określony w zależności od aktualnych, zmieniających się potrzeb – tak, aby pomoc Ostrowa Wielkopolskiego niosła największy możliwy pożytek dla mieszkańców Ukrainy” – Maria Szeląg, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury.

„Niech Arena Ostrów wypełni się dobrem po brzegi! Mieszkańcy, urzędnicy, partnerzy, organizatorzy, artyści i przyjezdni – wszyscy na równi wspieramy Ukrainę. Koncert “Ostrów dla Ukrainy” będzie okazją, aby nie tylko nieść pomoc, ale także wspólnie połączyć się w przeżywaniu tych trudnych chwil” – Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

*Wydarzenie będzie miało niepowtarzalną oprawę, towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje, więcej szczegółów wkrótce!