Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Lady Pank

Od 40 lat Lady Pank dostarcza swoim fanom wyjątkowych przebojów i koncertów, które kształtują następne pokolenia.  2023 rok to wyjątkowa okazja, by usłyszeć największe hity na żywo! Już 17 marca w Arenie Ostrów niezwykły koncert w ramach serii MTV Unplugged.

Stało się to, na co wszyscy czekali – do kultowej serii MTV Unplugged dołączył Lady Pank. Niezwykłe aranżacje przebojów „bez prądu” usłyszymy nie tylko na nadchodzącej płycie, ale także podczas jedynych w swoim rodzaju koncertów „MTV Unplugged” w 2023 roku!


Lady Pank to dwunasty artysta, który przez ostatnie 16 lat został zaproszony przez MTV do wspólnego stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich największych hitów. Płyta z przebojami w wersji akustycznej ukazała się 25 listopada 2022, a już wiosną 2023 zespół rozpocznie unikalny cykl koncertów z serii „MTV Unplugged”.


W wybranych miastach w Polsce zespołowi towarzyszyć będą zaproszeni goście, z którymi Lady Pank zaprezentuje efekty swojej pracy. Cała trasa koncertowa MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku.
Oprócz filarów grupy – Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie **Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka**, wybitnego jazzmana **Bernarda Maseli** (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów **Cello Brothers**.
Całość projektu obejmuje niewielką liczbę koncertów i już nigdy się nie powtórzy. Nie ma nad czym się zastanawiać – zarezerwuj bilety i stań się częścią wyjątkowej historii zespołu!

🔴Poniżej podajemy ważne 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗼𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲🔴

Otwarcie bram: 19:00

Start wydarzenia: 20:00

𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲:

https://arenaostrow.pl/event/muzyczne/2022/lady-pank-mtv-unplugged/

𝗪𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲:

https://fb.me/e/2q7LcKoX7

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆:

https://biletyna.pl/event/view/id/292993

Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników koncertu.

Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.

Dostępne będą płatne szatnie (koszt 3 zł/szt.)

Sala dostosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W razie problemów zachęcamy do zwrócenia się do obsługi wydarzenia.

W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i artykułów tytoniowych. Palenie papierosów będzie możliwe w specjalnie wydzielonych i oznakowanych strefach.

Obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia i picia do Areny Ostrów. W obiekcie działają punkty gastronomiczne. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Dostępny jest płatny parking na terenie Areny Ostrów. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji:

https://arenaostrow.pl/wizyta/parking/