Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

IRA

10 listopada w 3mk Arena Ostrów wystąpi zespół IRA. To jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.

IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu pt.IRA ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta Mój dom, a następnie 1993 i koncertowa Live odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do czołówki polskich zespołów rockowych. W drugiej połowie lat 90. zespół zmienił swoje oblicze, sięgając na płycie Znamię do nieco cięższych brzmień. W 1996 roku, po wydaniu płyty Ogrody, z zespołu odszedł gitarzysta i założyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Po 7 latach przerwy grupa powróciła na scenę i ruszyła w trasę koncertową pod hasłem: IRA – Wracamy!, która gromadząc rzesze fanów, utwierdziła muzyków o słuszności tej decyzji.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Otwarcie bram: 19:00

Start koncertu : 20:00

🔹Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników koncertu.
 
🎫 Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.
 
👉Na teren obiektu jest zakaz wnoszenia jakichkolwiek butelek i opakowań szklanych oraz butelek plastikowych o pojemności większej niż 500ml oraz obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia.
 
🚗Dostępny jest płatny parking na terenie 3 mk Areny Ostrów. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 2 zł. Liczba miejsc ograniczona.
 
🔻Drodzy Goście, Aby ułatwić Wam dotarcie do 3mk ARENY OSTRÓW, oprócz naszego parkingu przed budynkiem Areny przygotowaliśmy dla Was wykaz alternatywnych miejsc gdzie możecie zaparkować swój samochód. Postój w tych miejscach jest bezpłatny.
 
Do zobaczenia 🙂

 

Data wydarzenia:
2023-11-10
Godzina rozpoczęcia:
20:00