Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Cohen i kobiety – 30. Festiwal Wszystko Jest Poezją - 3MK Arena Ostrów
Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Cohen i kobiety – 30. Festiwal Wszystko Jest Poezją

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Największe wydarzenie kulturalne tej jesieni w Ostrowie Wielkopolskim! Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska i Matylda Damięcka!

Nieczęsto zdarza się, żeby jedno wydarzenie zgromadziło tak wiele znakomitych nazwisk. To czyni koncert Cohen i kobiety na wskroś wyjątkowym.

30 września w Arenie Ostrów niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretowały na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia. Za oprawę muzyczną i aranżację koncertu odpowiada producent muzyczny, kompozytor i muzyk, znany chociażby z Republiki – Leszek Biolik.

Cohena znałem właściwie od zawsze. Tak jak słuchacz może poznać artystę. Wielokrotnie porywany muzycznymi fascynacjami, wiedziałem, że zawsze mogę do niego wrócić.
I wracałem – mówi Biolik. Prywatnie, możliwość współtworzenia tego koncertu, to dla mnie wielki prezent od życia, możliwość okazania szacunku i niezwykła podróż – podkreśla Leszek.

Koncert jest energetycznym i magicznym spotkaniem przyjaciół, grających utwory mistrza, który swoją twórczością inspiruje artystów od pokoleń. Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love w nowym kobiecym wymiarze.

W nowym pokazywaniu Cohena i jego twórczości dużą rolę odkrywa oprawa muzyczna oraz aranżacje, które przenoszą te utwory w nową przestrzeń, nadają nowego wydźwięku. Teksty, ich duch, pozostaje ten sam. Piosenki Cohena doczekały się wielu interpretacji, śpiewają je artyści na całym świecie. Myślę, że jest to jeden z takich twórców, którego dzieła inspirować będą jeszcze wiele przyszłych pokoleń. Cohen to klasyk po prostu. – mówi Anita Lipnicka, a Natalia Kukulska dodaje: Te koncerty mają w sobie niesamowitą moc, również dzięki fantastycznym wokalistkom, ale przede wszystkim za sprawą pięknej muzyki i słów Leonarda Cohena.

Anita Lipnicka – Słynny Niebieski Prochowiec (z wizualizacjami Matyldy Damięckiej)- https://bit.ly/3fXaf5K

Natalia Kukulska – Najpierw wziąć Manhattan (live) https://bit.ly/3FZWEF9

piątek, 30 września 2022
godz. 20.00

Bilety w cenach 69 -159 zł dostępne na:
www.biletserwis.pl oraz w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury

Bilety dla osób niepełnosprawnych można kupić tylko i wyłącznie, pisząc na adres e-mail: niepelnosprawni@biletserwis.pl