Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 BM Stal Ostrów Wielkopolski vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - 3MK Arena Ostrów
Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

BM Stal Ostrów Wielkopolski vs Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/arenaostrow/domains/arenaostrow.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Czas na najważniejszą część koszykarskiego sezonu 2022/2023. Przed nami PLAY OFF 2023. Rozpoczynamy rywalizację o Mistrzostwo Polski. Szykujcie się na wielkie emocje. Liczymy na Waszą obecność i gorący doping!

W ćwierćfinale PLAY OFF 2023 nasz zespół walczyć będzie z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk. Stalówka do najważniejszej fazy rozgrywek przystępuje po bardzo udanej rundzie zasadniczej. Żółto-niebiescy wygrali 20 z 30 meczów, zajmując 3 miejsce. Rywale uplasowali się na 6 pozycji (17 wygranych, 13 porażek).
W ćwierćfinale rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstwa. Dwa pierwsze mecze w Ostrowie Wielkopolskim w niedzielę, 7 maja oraz we wtorek, 9 maja.
Zapraszamy do 3mk Areny Ostrów. Liczymy na Waszą obecność i gorący doping. Gramy razem o awans do półfinału!

Terminarz ćwierćfinału PLAY OFF 2023:
Mecz numer 1
Niedziela – 7 maja – Ostrów Wielkopolski

Mecz numer 2
Wtorek – 9 maja – Ostrów Wielkopolski

Mecz numer 3
Piątek – 12 maja – Słupsk

Mecz numer 4 (ewentualnie)
Niedziela – 14 maja – Słupsk

Mecz numer 5 (ewentualnie)
Środa – 17 maja – Ostrów Wielkopolski

WAŻNA INFORMACJA:
Osoby, które zakupiły karnety na mecze rundy zasadniczej Energa Basket Ligi, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, posiadają prawo pierwokupu biletów na zajmowane dotąd miejsca.
W przypadku meczu numer 1 prawo pierwokupu obowiązuje do piątku, 5 maja do godziny 22. Po tym terminie miejsca trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.
W przypadku meczu numer 2 prawo pierwokupu obowiązuje do soboty, 6 maja do godziny 22. Po tym terminie miejsca trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

Ceny biletów:
Bilety normalne:
65, 55, 50, 45 i 25 złotych – w zależności od wybranego sektora

Bilety ulgowe:
25 złotych
Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, średnich, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji.

Bilety VIP:
300 złotych
Bilet w wybranym miejscu, który uprawnia również do korzystania ze strefy cateringowej w Arenie Ostrów. Dla posiadaczy biletów VIP przygotowane są także klubowe gadżety.

Dzieci urodzone od 1.1.2018 wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego.
Jeśli dziecko urodziło się w 2017 roku i wcześniej – musi posiadać bilet/karnet.

Data wydarzenia:
2023-05-09