Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Dziki Warszawa

WAŻNE INFORMACJE:

WEJŚCIE DO 3mk Areny Ostrów:

Bilety:
Dla osób, które posiadają bilety przygotowane są dwa wejścia do hali: numer 2 i 4 – wejście w innych punktach nie będzie możliwe.
Jednocześnie osoby, które zakupią bilety ulgowe czyli uczniowie szkół podstawowych oraz średnich i emeryci oraz renciści, zobowiązane są do okazania odpowiedniego dokumentu, potwierdzającego wiek oraz tożsamość. Bez spełnienia tego warunku wejście do 3mk ArenaOstrów nie będzie możliwe.

Karnety
Dla posiadaczy karnetów całosezonowych przygotowane zostało osobne wejście numer 5 w 3mk ArenaOstrów- wejście w innych punktach nie będzie możliwe.
Jednocześnie osoby, które posiadają karnety ulgowe, zobowiązane są do okazania odpowiedniego dokumentu, potwierdzającego wiek oraz tożsamość. Bez spełnienia tego warunku wejście do 3mk ArenaOstrównie będzie możliwe.

Karnety VIP oraz sponsorskie
Dla posiadaczy karnetów VIP oraz karnetów sponsorskich przygotowane zostało również oddzielne wejście – numer 7 – wejście w innych punktach nie będzie możliwe.

Zakup biletów w dniu meczu
Przy okazji każdego meczu naszej Stalówki istnieć będzie również możliwość zakupu biletu w kasie znajdującej się w hali 3mk ArenaOstrów. Dziś kasa zostanie uruchomiona o godzinie 17:30.

DZIECI
Dzieci urodzone od 1.1.2019 wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego.
Jeśli dziecko urodziło się w 2018 roku i wcześniej – musi posiadać bilet/karnet.

Data wydarzenia:
2024-01-05