Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Ania Dąbrowska

Nastrojowe ballady, klimatyczne songi, egzotyczne rytmy, niebanalne aranżacje, świetne teksty – jak łatwo się domyślić, ten opis świetnie pasuje do piosenek Ani Dąbrowskiej, która już 21 kwietnia wystąpi w Arenie Ostrów.

Ania, jest skromną, niezwykle utalentowaną dziewczyną, która na scenie pojawiała się już w dzieciństwie, a w rodzinnym Chełmie okazji do występów nie brakowało. Potem przyszła pora na popularne, telewizyjne show i współpracę z wieloma, polskimi muzykami. Jej pojawienie się i zaistnienie na scenie muzycznej było tylko kwestią czasu. Ania szybko została nazwana damą polskiego popu i w pełni sobie na ten tytuł zasłużyła. Bo gdyby nagle wymazać z list przebojów takie piosenki jak: “Charlie, Charlie”, “Tego chciałam”, “Nigdy nie mów nigdy”, “Nieprawda” czy “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” zubożylibyśmy naszą rodzimą scenę muzyczną okropnie.

Jej osiągnięcia muzyczne były wielokrotnie doceniane i nagradzane podczas festiwali muzycznych, najważniejszych wydarzeń. Samych Fryderyków ma na swoim koncie aż 10!
Ania spełnia się nie tylko jako wokalistka, ale też komponuje, jest producentką i pisze świetne teksty. Gdy pojawia się na scenie, od pierwszych chwil wprowadza wyjątkowy klimat, a wrażenia z koncertów zostają z nami na długo. Ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. Nie da się jej pomylić z nikim innym. No i jest jedną z tych artystek, która muzycznie ma bardzo dużo do powiedzenia. W czasach, gdy wiele osób robi karierę za sprawą przypadkowych przebojów to wyjątek, potwierdzający regułę, że prawdziwy talent i zaangażowanie w to co się robi przynoszą efekty. Każda z jej płyt uzyskała status przynajmniej platynowej, a koncerty regularnie gromadzą pełne widownie.

Wokalistka często bierze udział w muzycznych kolaboracjach, komponuje i wykonuje muzykę do filmów, nie zabraknie jej też na najważniejszych festiwalach i koncertach w kraju.

Ania często powtarza, że pop jest językiem ludzkich emocji. A tych w jej utworach nie brakuje bez względu na to, czego dotykają. Dlatego nie zastanawiajcie się długo, czy kupić bilety na jej koncert.

Bilety do nabycia:
https://biletyna.pl/event/view/id/298265
Info i zamówienia zbiorowe:
+48 606 30 40 51
 medial@vp.pl

 

Data wydarzenia:
2023-04-21