Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

,,Zadzwońcie po Milicję” – oj się działo!

Koncert „Zadzwońcie po Milicję” przeszedł do historii jako jedno z najbardziej pamiętnych wydarzeń muzycznych. Na scenie pojawiły się legendy polskiego rocka: IRA, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Chłopcy z Placu Broni, Róże Europy oraz Wanda i Banda, obiecując niezapomniane chwile dla fanów zgromadzonych z różnych zakątków kraju.

Publiczność wiedziała, że czeka ich niezapomniana noc pełna muzyki, energii i emocji. Artyści, mając na uwadze specyfikę miejsca i wielkość wydarzenia, przygotowali specjalne występy, aby dostarczyć fanom nie tylko swojej muzyki, ale również niepowtarzalnego wizualnego i dźwiękowego doświadczenia.

W trakcie koncertu każdy z zespołów prezentował swój unikalny styl. Big Cyc, znany z energetycznych i czasem zaskakujących tekstów, zapewnił publiczności porcję punkowej energii. IRA przyniosła głębokie teksty i melodyjne brzmienia, które poruszały zarówno umysł, jak i serce słuchaczy. Sztywny Pal Azji i Chłopcy z Placu Broni z pewnością dodali do muzycznego miksu nieco rockowej zadziorności. Róże Europy przypomniały o nostalgii i romantyzmie, podczas gdy Wanda i Banda dostarczyły nieco szaleństwa i eksperymentalnych dźwięków.

Producentem i organizatorem tego niezwykłego wydarzenia był Visual Production.

Foto: Marta Wolf – Brajer