Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ

Już 13 stycznia zapraszamy na niezapomniany wieczór, gdzie odbędzie się koncert największych polskich gwiazd rocka z klimatem PRL-u. To wyjątkowe wydarzenie, które upamiętnia okres stanu wojennego oraz pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Przyjdź i dołącz do hołdu dla tych, którzy w latach 70. i 80. odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski.

Ten magiczny wieczór to również muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, którzy swoją energią dodali inspiracji i siły przemianom społecznym. Na scenie zobaczymy legendy polskiego rocka, które zaprezentują swoje największe przeboje z tamtych lat. Przygotujcie się na emocjonujące występy!

 

Występują

IRA

Sztywny Pal Azji

BIG CYC

Chłopcy z Placu Broni

Róże Europy

Wanda i Banda

Wanda i Banda

To będzie wieczór pełen nostalgii, rockowego szaleństwa i hołdu dla bohaterów tamtych dni. Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu, który przeniesie was w czas i przypomni niezapomniane chwile z historii Polski. Bądźcie z nami i uczcijmy razem dziedzictwo tych, którzy tworzyli naszą wolność.

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą unikalne filmy, zdjęcia i  materiały pochodzące z archiwów IPN, WFDiF oraz Narodowego Archiwum Cyfrowego. Wszystko wyświetlone na wielkim kinowym ekranie LED.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Otwarcie bram 16:30

Start koncertów 18:00

OSTATNIE BILETY!

 

Data wydarzenia:
2024-01-13
Godzina rozpoczęcia:
18:00