Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

T.Love || Zmiana terminu

Szanowni Państwo!
Z przyczyn niezależnych od artysty i organizatora musimy przełożyć koncert na 16.04.2023.
Wszystkie bilety zachowują ważność. W razie zwrotów proszę o kontakt z bileterią w której były zakupione bilety do dnia 23 listopada 2022. Zwroty będą dokonywane do 30 dni.

Przepraszamy za niedogodności.T. Love – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentuje nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”, którego premierę zapowiedziano na 22 kwietnia. Przed nami wielka trasa koncertowa!**

Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.
Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love w 2022 roku.

Nowa płyta i trasa koncertowa „HAU! HAU!” to również doskonała okazja do świętowania przypadającego w tym roku jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat

NOWY TERMIN 16.04.2023r

https://www.ticketmaster.pl/event/t-love-trasa-koncertowa-hau-hau-bilety/25777