Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Daria Zawiałow w Arenie Ostrów

Pomimo królowania we wszystkich wielkich rozgłośniach radiowych Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej prawdziwym żywiołem są koncerty. Okazja do udziału w jednym z nich pojawi się już w sobotę. Koncert inauguruje 34. Międzynarodowy Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo

INFORMACJA

W dniu koncertu będzie można kupić bilety w kasie Areny Ostrów od godz: 17:00

Bilety do nabycia: https://sklep.ebilet.pl/adda/287948901175001089

Daria Zawiałow

Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii –wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Daria dwukrotnie tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra w ‘20 i ’21 roku mając za partnerów Igo, Króla, Vito Bambino i Dawida Podsiadło. W 2021 roku została laureatką nagrody MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act!!!

W 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku, została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty

Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w kategorii „Album roku Pop Alternatywny”. „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 19mln razy. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, jej efektem jest świetnie przyjęty album „Wojny i noce”.

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy widzów pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘ czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

 

Informacje organizacyjne

Wejście 1 i 2 – płyta, trybuny mobilne bilety: GC, GA, Kategoria I

Wejście 4 i 5 – reszta bilety: Kategoria II, Kategoria III, Kategoria IV

Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz przygotowanie wydruku biletu lub odszukanie jego wersji elektronicznej. Znacząco usprawni to proces wpuszczania uczestników koncertu.

Biletów nie trzeba drukować. Wystarczy mieć je zapisane na urządzeniu mobilnym.

Dostępny jest płatny parking na terenie ARENA OSTRÓW. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona. https://arenaostrow.pl/wizyta/parking/

 

DARMOWE BILETY DO KLUBU STARA PRZEPOMPOWNIA

Informujemy, że podczas meczu koszykówki w piątek (1/04) oraz koncertu 𝗗𝗮𝗿𝗶𝗶 𝗭𝗮𝘄𝗶𝗮ł𝗼𝘄 w sobotę (2/04) w Arenie Ostrów będą rozdawane darmowe bilety na weekendowe wydarzenia w Klub Stara Przepompownia.

 

Data wydarzenia:
2022-04-02
Godzina rozpoczęcia:
20:00