Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Arena Ostrów miejscem szkoleń!

Organizacja szkolenia czy konferencji to nie lada wyzwanie. Podstawowym problemem jest wybór miejsca, w którym cała impreza miałaby się odbyć. Jednym z miejsc, w którym warto zorganizować tego typu event jest Arena Ostrów.

Arena Ostrów to obiekt dla dużych imprez halowych, ale też idealne miejsce dla spotkań w kameralnej atmosferze. Od koncertów i targów po imprezy rodzinne i szkolenia.

Rozwój zawodowy pracowników i rozszerzanie ich kompetencji jest kluczowy w podnoszeniu efektywności pracy i wyników sprzedaży, czy jakości oferowanych usług. Przykładem jest szkolenie, które odbyło się w dniach 16-18 lipca w Arenie Ostrów w sali konferencyjnej z zakresu  RODO – dotyczyło ochrony danych osobowych dla firm z branży beauty.

Sala konferencyjna to pomieszczenie w kształcie litery L o powierzchni 65 m2 z samodzielnym zapleczem gospodarczym (lodówka, zlew, czajnik, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa), oraz dostępem do toalet. Możliwość zaaranżowania samodzielnego wejście z zewnątrz uniezależnia użytkowników sali od innych aktywności odbywających się w Arenie. W optymalnym ustawieniu można pomieścić w niej do 40 uczestników. Dodatkowo sala wyposażona jest w tablicę multimedialną, oraz projektor wraz z ekranem na statywie. Do dyspozycji uczestników są krzesła wraz z demontowalnymi pulpitami.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.