Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Wielki Koncert dla Mam

Przed nami pełne miłości spotkanie muzyczne z okazji Dnia Mamy. Gwiazdą wieczoru będzie, uwielbiany w naszym mieście, Bogusław Morka. Na scenie 3mk Areny Ostrów zaprezentuje się w koncercie Vivo Amore wraz z przyjaciółmi wraz z Orkiestrą Symfoniczną Marcina Wernera. Zaprasza Beata Klimek Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

– Niech Dzień Mamy w Ostrowie Wielkopolskim będzie wypełniony miłością i pięknymi, muzycznymi doznaniami! Zapraszamy serdecznie na Wielki Koncert dla Mam, w wytwornej i ekskluzywnej oprawie, pełną największych szlagierów z operetek, musicali, muzyki filmowej i estradowej. Na scenie ostrowskiej Areny, zaprezentuje się, uwielbiany w Ostrowie Wielkopolskim, Bogusław Morka i jego goście wraz z Orkiestrą Symfoniczną – zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Wielki Koncert dla Mam odbędzie się 23 maja, o godzinie 18:00 w 3mk Arenie Ostrów.

Na ostrowskiej scenie z okazji Dnia Mamy wystąpią Edyta Piasecka – sopran, Bogusław Morka – tenor oraz Tomasz Jarosz – bas-baryton. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Marcina Wernera.

Vivo Amore to koncert pełen miłości. Ze sceny zabrzmią takie utwory jak “Miłość to niebo na ziemi”, “Śnić sen”, “Lot Kondora”, “Amigos para siempre”, “Mamma”, “Dla ciebie mamo” czy “Moja matko”.

Data wydarzenia:
2023-05-23
Godzina rozpoczęcia:
18:00