Już 11 września zapraszamy Wszystkich na uroczyste Pierwsze Urodziny hali Arena Ostrów. Nasz obiekt w swojej rocznej działalności zorganizował wiele wspaniałych wydarzeń. Teraz czeka na Was kolejny niepowtarzalny koncert… zawita u Nas wyjątkowa polska artystka Agnieszka Chylińska.

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po niespełna 20 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te niespełna 30 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów :) Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Bilety do nabycia https://biletserwis.pl/e/agnieszka-chylisnka/ oraz w kasie Areny Ostrów od Pon do Pt (8-16)

Gdzie mogę kupić bilety dla osób niepełnosprawnych?

Bilety dla osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich, nie są dostępne w regularnej sprzedaży. W celu zakupu biletów prosimy o kontakt e-mail: niepelnosprawni@biletserwis.pl

Dostępny jest płatny parking na terenie ARENA OSTRÓW. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 1,50 zł. Liczba miejsc ograniczona. https://arenaostrow.pl/wizyta/parking/

Aktualizacja:

👉Przed nami jeszcze tydzień 𝗣𝗥𝗢𝗠𝗢𝗖𝗬𝗝𝗡𝗬𝗖𝗛 cen biletów (do 12.08)❗