II Noworoczny Turnieju pod Patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Beaty Klimek.

Impreza którą zaplanowaliśmy na dzień 6 stycznia w hali Arena Ostrów podzielona zostanie na dwie części.
Na początek na parkiecie dojdzie do rywalizacji zespołów w kategorii Żak. Zaprezentują się dzieci z klubów:
OKS Ostrów, Football Academy Ostrów, Akademia Krecika Ostrów dwie ekipy gospodarzy – Ostrovii 1909 oraz goście z Ostrzeszowa – Akademia Piłkarska Czech. Dwie z biorących udział w turnieju drużyn będą składały się z dziewczynek.

Podobnie będzie kilka godzin później kiedy na parkiet hali Arena Ostrów wybiegną drużyny orlików.
Sam turniej żaków rozpocznie się o godzinie 8.50 a orlików o 12.00. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 9.20. Od godziny 9.00 telewizja Proart rozpocznie transmisję internetową na żywo za pośrednictwem portalu wlkp24.info Sponsorem relacji jest firma Elmex z Wysocka Małego.

Zapowiada się wielkie piłkarskie święto młodych sportowców w Święto Trzech Króli. Kibiców zapraszamy do hali Arena Ostrów.

Wstęp wolny!

  • Turniej Żaków
    8.50 FOOTBALL ACADEMY- OKS
    OSTROVIA II – OSTROVIA DZIEWCZYNY
    9.05 AKADEMIA CZECH- OKS
    FOOTBALL ACADEMY- OSTROVIA
    9.35 AKADEMIA KRECIKA – OKS
    OSTROVIA II- AKADEMIA CZECH DZIEWCZYNY
    9.50 OSTROVIA I- AKADEMIA CZECH
    KP CENTRA- OSTROVIA II
    10.05 AKADEMIA KRECIKA- AKADEMIA CZECH
    OSTROVIA DZIEWCZYNY –KP CENTRA
    10.20 FOOTBALL ACADEMY- AKADEMIA KRECIKA
    AKADEMIA CZECH DZIEWCZYNY- KP CENTRA
    10.35 OSTROVIA I- OKS
    AKADEMIA CZECH DZIEWCZYNY- OSTROVIA DZIEWCZYNY
    10.50 FOOTBALL ACADEMY- AKADEMIA CZECH
    OSTROVIA I – AKADEMIA KRECIKA
  • TURNIEJ ORLIKÓW
    11.00 OSTROVIA I – AKADEMIA KRECIKA
    11.15 OSTROVIA II- OKS
    11.30 KP CENTRA – FOOTBALL ACADEMY
    11.45 OSTROVIA I – OKS
    12.00 OSTROVIA II – KP CENTRA
    12.15 AKADEMIA KRECIKA – FOOTBALL ACADEMY
    12.30 OSTROVIA I – KP CENTRA
    12.45 OKS – AKADEMIA KRECIKA
    13.00 FOOTBALL ACADEMY- OSTROVIA II
    13.15 KP CENTRA – OKS
    13.30 OSTROVIA I – FOOTBALL ACADEMY
    13.45 OSTROVIA II – AKADEMIA KRECIKA
    14.00 FOOTBALL ACADEMY- OKS
    14.15 KP CENTRA – AKADEMIA KRECIKA