KULT

Opis wydarzenia

KULT  Trasa Pomarańczowa 2021 - koncert w Arenie Ostrów!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Ostrów Wielkopolski  dołączył do tegorocznej Trasy Pomarańczowej i już 26 listopada KULT wystąpi w Arenie Ostrów.  

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

Po kilkuletniej nieobecności w Ostrowie zespół powróci, by zagrać znane szerokiej publiczności utwory, takie jak:  "Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", "Gdy nie ma dzieci".

Arena Ostrów 26 listopada 2021 godz. 20:00 otwarcie bram: 18:30

Bilety w cenach od 80 do 100zł dostępne od 7 października (godz. 12.00) na https://biletserwis.pl/e/kult-pomaranczowa-trasa-2021/

UWAGA! Specjalny rabat dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.  Już w piątek, 8 października, od godz. 14.00 w kasie Areny Ostrów pierwsze 200 biletów taniej o 20%! Przy zakupie należy okazać dokument potwierdzający miejsce zamieszkania.

W sprawie zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt pod adresem:

niepelnosprawni@biletserwis.pl

Bilety: https://biletserwis.pl/e/kult-pomaranczowa-trasa-2021/