Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Świąteczny grudzień

Już za chwilę w radio rozbrzmieją pierwsze dźwięki świątecznych przebojów, wypełniając powietrze magią świąt. Ale to dopiero początek! Przed nami trzy niezwykłe koncertowe uczty, gdzie melodia, świąteczne światła i radość połączą się w niezapomniany spektakl. Mowa tu oczywiście o Christmas Time! Concert, Magic Christmas Concert oraz Golec uOrkiestra.

10.12.2023

„Christmas Time! Concert” to urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, oraz fantastycznej orkiestry Royal Symphony Orchestra.

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystów jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach tworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości świąteczna radość i beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt i doskonale bawić się i wzruszać w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

KUP BILET

 

17.12.2023

,,Magic Christmas Concert” to magiczny, spektakularny i otulający koncert największych świątecznych hitów w przepięknych orkiestrowych aranżacjach.
Blisko 60 osób na scenie
Uwielbiane zimowe utwory wykonają wybitni artyści. Usłyszymy Kasię Moś, Natalię Nykiel, Ewelinę Lisowską, Kasię Cerekwicką oraz Staszka Plewniaka, którego głos do złudzenia przypomina brzmienie mistrza gatunku – Franka Sinatry. Wystąpi również wyjątkowo energetyczny zespół Sound and Grace oraz Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra pod batutą maestro Adama Domurata.

Radiowe świąteczne przeboje
All I Want for Christmas, Last Christmas, Let it snow, Rocking around the Christmas tree, Santa Claus is coming to town, White Christmas i wiele innych uwielbianych radiowych superhitów pozwolą poczuć Magię Świąt!
Wyjątkowa atmosfera, nowoczesna oprawa wizualna wypełni przestrzeń i będzie wspaniałym tłem dla niezwykłego muzycznego przeżycia.

KUP BILET

 

29.12.2023

Golec uOrkietra serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek. Świąteczno-noworoczny koncert to wydarzenie, na którym słyszycie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wraz ze swą rodzinna orkiestrą, zapraszają do wspólnego kolędowania, zostawiając nas w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zespól gwarantuje, że choć na chwilkę poczujemy góralski bożonarodzeniowy klimat. Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!

KUP BILET