Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

3mk sponsorem tytularnym Areny Ostrów

Sponsor tytularny ostrowskiej Areny oficjalnie przedstawiony podczas konferencji prasowej. Od dziś przez najbliższe trzy lata, kulturalno – sportowo – społeczne serce miasta będzie się nazywać 3mk Arena Ostrów. Obiekt zmienił nazwę po podpisaniu umowy ze sponsorem tytularnym. Została nim znana, nie tylko w Ostrowie Wielkopolskim, ale w całej Europie firma 3mk Protection. Umowa podpisana została na trzy lata. Wraz z nią zmienia się całe branding obiektu.

Nowy znak graficzny pojawił się nie tylko na budynku, ale także wewnątrz areny. Będzie widoczny na biletach, plakatach, bilbordach, na parkiecie czy banerach. To nie tylko wizualna promocja firmy. Od dziś nazwa spółki pojawiać się będzie we wszystkich komunikatach, postach, informacjach prasowych.

Arena szybko stała się kulturalno – sportowym sercem Ostrowa Wielkopolskiego. Najlepiej świadczą o tym liczby. Od momentu otwarcia, a więc od 10 września 2021 roku odwiedziło to miejsce ponad 200 tysięcy osób. To ponad 100 dni imprezowych. A każde takie wydarzenie przyciąga tysiące fanów i kibiców z całego regionu.

 

 

Foto: Biuro Prasowe UM Ostrów Wlkp.