Sponsorem tytularnym ARENA OSTRÓW jest firma 3MK Protection

Andrzej Piaseczny

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od lat, który rozkochał swą muzyką wiele serc – zawita do Ostrowa Wielkopolskiego. Andrzej Piaseczny wystąpi na scenie Areny Ostrów z okazji Dnia Kobiet. Na koncert zaprasza Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Specjalnie dla Was Andrzej Piaseczny wystąpi dwukrotnie z okazji Dnia Kobiet!

09.03.2023 r. godz. 18:00 – WYPRZEDANE

09.03.2023 r. godz. 20:30 – START SPRZEDAŻY
jutro (24.02.2023 r.) o godzinie 8:00 na stronie https://biletserwis.pl/

– Ostrowianki zasługują na wszystko, co najlepsze. W tym roku z okazji Dnia Kobiet, zapraszam na wyjątkowy koncert Andrzeja Piasecznego. To artysta, który rozkochał wiele serc. Myślę, że to spotkanie będzie spełnieniem marzeń dla wielu. Niech ta muzyczna uczta będzie prezentem dla ostrowianek za ich ambicje, pracowitość i zaangażowanie w życie naszego miasta. Zapraszam gorąco! – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Koncerty odbędą się w Arenie Ostrów, w czwartek, 9 marca, o godzinie 18:00 oraz o 20:30

 

W trakcie ponad godzinnego widowiska muzycznego nie zabraknie największych przebojów artysty. Ze sceny ostrowskiej Areny wybrzmią między znane utwory wokalisty od “Imię deszczu”, “Śniadanie do łóżka”, “Rysowane Tobie”, czy “Niecierpliwi”, aż po “Chodź, przytul, przebacz”.

Andrzej Piaseczny w swojej 30-letniej karierze muzycznej wielokrotnie zdobywał złote, platynowe i multiplatynowe płyty oraz liczne nagrody publiczności.

– Ogromnie cieszę się, że będziemy mogły razem świętować ten dzień! Zapraszam Was Moje Drogie Panie – zaprasza prezydent Beata Klimek.